Nápověda prima+

Ztratil/a jsem heslo ke svém účtu prima+. Jak získám nové heslo?

Pokud jste zapomněli své heslo a nemůžete se přihlásit ke svému účtu prima+, můžete si heslo obnovit pomocí postupu uvedeného níže. 

Pokud si nepamatujete e-mailovou adresu ke svému účtu, přejděte na článek Ztratil/a jsem e-mail ke svému účtu.

Obnovení hesla s pomocí e-mailu

 1. Přejděte na stránku Zapomenuté heslo,
 2. Zadejte svou e-mailovou adresu, se kterou jste se na prima+ registrovali a stiskněte Potvrdit.
 3. Na zadanou e-mailovou adresu vám pošleme zprávu s dalšími instrukcemi. Postupujte podle pokynů v e-mailu. E-mail obvykle dorazí během několika minut a obsahuje odkaz, se kterým si budete moct vytvořit nové heslo k účtu prima+.

Reset hesla nejde provést

Pokud formulář na stránce Zapomenuté heslo po zadání e-mailové adresy zobrazuje chybu Pro tento e-mail nelze provést reset hesla (E001), znamená to, že zadaná e-mailová adresa není k žádnému účtu prima+ zaregistrovaná. Zkuste zadat správnou e-mailovou adresu a akci opakovat.

Pokud si nepamatujete e-mailovou adresu ke svému účtu, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Platnost odkazu vypršela

Platnost odkazu pro obnovení hesla v e-mailu má omezenou platnost na 24 hodin. Poté již nejde použít. Pokud jste nestihli resetovat heslo, opakujte proces popsaný v odstavci Obnovení hesla e-mailem.

E-mail mi nepřišel

Pokud e-mail s instrukcemi pro obnovení hesla ve své schránce nemůžete najít ani po delší době, zkuste postupovat podle těchto kroků:

 1. Podívejte se do dalších složek ve své e-mailové schránce, jako je Spam a Nevyžádaná pošta nebo Reklamní pošta (v závislosti na vašem poskytovateli e-mailu) a zkontrolujte všechny filtry, které máte nastavené pro automatické zpracování příchozí pošty.
 2. Pokud jste e-mail nenašli v jiných složkách, zkuste do seznamu kontaktů přidat adresu registrace@tv.iprima.cz. Poté opakujte postup popsaný v odstavci Obnovení hesla e-mailem.
 3. Pokud jste e-mail na obnovu hesla stále neobdrželi, mohlo dojít ke zpoždění u vašeho poskytovatele e-mailových služeb. Počkejte několik hodin a potom se znova podívejte do příchozí pošty.

Odkaz nefunguje

Pokud odkaz pro vytvoření nového hesla nefunguje, zkuste postupovat následovně:

 1. Vymažte všechny e-maily na obnovu hesla do prima+, případně i do služby iPrima.cz, které jste si nechali dříve poslat.
 2. Zavřete všechna okna všech webových prohlížečů, která máte spuštěná.
 3. Přejděte na stránku Zapomenuté heslo.
 4. Zadejte svou e-mailovou adresu, se kterou jste se na prima+ registrovali a stiskněte Potvrdit.
 5. Vraťte se do e-mailu a postupujte podle kroků uvedených v novém e-mailu na obnovu hesla.

Pokud potíže přetrvávají, přihlaste se do e-mailu z jiného počítače, mobilního telefonu nebo tabletu a zkuste celý postup zopakovat tam.

Byl pro vás tento článek užitečný?

Počet uživatelů, kteří toto označili za užitečné: 9 z 22

Máte další otázky? Odeslat požadavek