Nápověda prima+

Jak se mohu registrovat na prima+?

Registrace je velmi jednoduchá a pro všechny zdarma.

Registraci, tj. vytvoření uživatelského účtu prima+, doporučujeme provést na počítači na webu primaplus.cz, kde je tento proces nejjednodušší. Registrovat se nicméně můžete i na dalších podporovaných zařízeních.

Postupujte podle návodu níže.

Registrace na webu primaplus.cz

 1. Otevřete ve webovém prohlížeči stránku Registrace.

  Na stránku se také dostanete, když v hlavním menu webu primaplus.cz klikente na odkaz Přihlášení (v mobilním prohlížeči tento odkaz najdete pod ikonkou avatara v pravém horním rohu obrazovky) a pak vyberete možnost Zaregistrujte se. 

 2. V registračním formuláři vyplňte svůj registrační e-mail, jméno, kterým vás budeme oslovovat, přihlašovací heslo a pár povinných registračních údajů (oslovení a rok narození), 
 3. Zaškrtněte souhlas se zasíláním novinek a dále souhlas s Podmínkami registrace a Všeobecnými podmínkami (tento souhlas je povinný) a stiskněte tlačítko “Pokračovat”.

  Budete vyzváni k ověření vaší e-mailové adresy pomocí odkazu, který na zadaný e-mail obdržíte. 

 4. Přejděte do své e-mailové schránky a zobrazte nejnovější zprávu, jejímž odesílatelem je “Registrace prima+”
 5. Kliknutím na tlačítko "Aktivovat účet" v e-mailu bude registrace dokončena. 

Nyní je váš účet prima+ aktivován a vy se můžete přihlásit na stránce primaplus.cz nebo v kterékoliv jiné aplikaci nebo stránce skupiny Prima.

Poznámka: při vstupu na stránku Registrace se vám může zobrazit tzv. CMP okno pro Nastavení vašeho soukromí. Proč se zobrazuje a k čemu slouží se můžete dočíst v tomto článku.

Registrace v mobilní aplikaci prima+

Registrace v mobilní aplikaci prima+ probíhá obdobně, jako na webu primaplus.cz.

 1. Spusťte v telefonu aplikaci prima+ a na úvodní stránce zvolte Vytvořit účet.

  Pokud aplikaci ještě nemáte nainstalovanou na svém telefonu, pak postupujte nejdříve podle tohoto návodu.

 2. V registračním formuláři vyplňte svůj registrační e-mail, jméno, kterým vás budeme oslovovat, přihlašovací heslo a několik povinných registračních údajů (oslovení a rok narození).
 3. Zaškrtněte souhlas se zasíláním novinek a dále souhlas s Podmínkami registrace a Všeobecnými podmínkami (tento souhlas je povinný) a stiskněte tlačítko “Pokračovat”.

  Budete vyzváni k ověření vaší e-mailové adresy pomocí odkazu, který na zadaný e-mail obdržíte.

 4. Jděte do svého e-mailového účtu, zobrazte nejnovější zprávu, jejímž odesílatelem je “Registrace prima+” a kliknutím na tlačítko "Aktivovat účet" v e-mailu dokončete registraci. 
 5. Vraťte se do aplikaci prima+ a začněte používat aplikaci tlačítkem “Pokračovat”.

Registrace v aplikaci prima+ pro chytré TV

S ohledem na to, že ovládání aplikací s pomocí dálkového ovladače na chytrých TV není pohodlné, registraci nového účtu prima+ přímo v aplikaci pro chytré TV nepodporujeme. 

Pokud chcete se svým účtem používat aplikaci pro chytrou TV, registrujte se nejdříve pohodlně na webu primaplus.cz podle návodu výše. 

Jak se následně přihlásit ke svému účtu prima+ v chytré TV se dočtete v tomto článku.

Poznámka: Účet vytvořený na primaplus.cz můžete používat na všech webech TV Prima a naopak. Přihlásit se na prima+ můžete s účtem založeným na všech stránkách skupiny TV Prima.

 

Byl pro vás tento článek užitečný?

Počet uživatelů, kteří toto označili za užitečné: 1346 z 2222

Máte další otázky? Odeslat požadavek