Nápověda prima+

Jak prima+ doporučuje obsah?

Prima+ nabízí přizpůsobená doporučení, díky kterým se vám pokoušíme pomoct najít pořady a filmy, které by vás mohly zajímat. V tomto článku přinášíme popis toho, jak to funguje.

Jak to funguje

Pokaždé, když otevřete prima+, se vám náš systém pro doporučování obsahu pokusí najít pořady nebo filmy, které vás budou bavit, abyste je nemuseli dlouho hledat. Pravděpodobnost, jestli si pustíte doporučený titul z našeho katalogu, odhadujeme podle řady různých faktorů, mezi které patří:

  • vaše používání naší služby (například vaše divácká historie a hodnocení pořadů),
  • volby dalších uživatelů prima+ s podobným vkusem a preferencemi,
  • informace o pořadech, například o jejich žánru, kategorii, hercích, roku vydání apod.,

Všechna tato data slouží jako vstupní informace, se kterými pak pracují naše algoritmy pro doporučování obsahu. Ty se na jejich základě snaží odhadnout, co z aktuálního katalogu prima+ bude pro vás v daném čase pravděpodobně nejvíce zajímavé.

informace o vašem účtu, resp. profilu, jako jsou věk, pohlaví, nebo geolokace, prima+ pro doporučování obsahu nevyužívá.

Když jste na prima+ noví

Když si založíte účet na prima+, nebo si založíte nový profil, nabídneme vám obsah, který nebude příliš specifický - bude vycházet z toho, co nejčastěji vyhledávají a sledují ostatní uživatelé. 

Jakmile se pustíte do sledování pořadů, začne se doporučování přizpůsobovat tomu, co sami doopravdy sledujete.

Vylepšování doporučování

Z každé návštěvy prima+ si bereme zpětnou vazbu a neustále naše algoritmy vylepšujeme o získané signály, abychom zlepšili jejich přesnost v odhadování, na co byste se chtěli podívat. Naše data, algoritmy a výpočetní systémy se navzájem podporují ve vytváření nových doporučení, které vám představí pořady, co se vám budou líbit nejvíc.

Byl pro vás tento článek užitečný?

Počet uživatelů, kteří toto označili za užitečné: 5 z 11

Máte další otázky? Odeslat požadavek