Nápověda prima+

Moje: uživatelské seznamy

Každý profil, který si na svém účtu založíte, má své osobní seznamy videí, které najdete v záložce Moje. Díky těmto seznamům máte své oblíbené a rozkoukané pořady a filmy vždy ihned po ruce.

V současnosti máte k dispozici tyto seznamy: 

Pokračovat ve sledování

Výhodou tohoto seznamu je, že nemusíte složitě vyhledávat, které video jste si naposledy pustili a nestihli dokoukat. Všechna takto rozkoukaná videa máte jednoduše vždy po ruce v tomto seznamu.

Seznam Pokračovat ve sledování se vytváří postupně automaticky tak, že po spuštění videa se toto zařadí na začátek seznamu. Nestane se tak ihned po spuštění videa, ale až po nepřetržitém odehrání alespoň 60 sekund z tohoto videa.

Video v seznamu zůstane tak dlouho, dokud rozkoukané video nedosledujete do konce, nebo dokud je v nabídce prima+.

Můj seznam

Můj seznam je seznam oblíbených pořadů nebo filmů, které si do tohoto seznamu můžete kdykoliv přidat pomocí tlačítka se symbolem mceclip0.png. Tlačítko najdete v horní části stránky s pořadem nebo filmem, nebo v náhledovách dlaždicích při najetí myši na produktovou kartu titulu.

Pokud se tedy často vracíte k některému svému oblíbenému seriálu, nebo vás zaujal film, na který zrovna teď nemáte čas, stačí si ho přidat do seznamu oblíbených a mít ho tak vždy hned po ruce a to na všech zařízeních, která pro sledování prima+ využíváte.

Tituly v tomto seznamu vám zůstane tak dlouho, dokud je neodeberete.

Odebrat pořad nebo film ze seznamu můžete jednoduše několika způsoby:

  • Na stránce seriálu nebo filmu pomocí stejného tlačítka, tentokrát ale se symbolem mceclip1.png, kterým jste titul do seznamu předtím přidali,
  • na stránkách primaplus.cz v nákladových dlaždicích při najetí myši na produktovou kartu titulu,
  • v mobilní aplikaci prima+ v záložce Moje ťukněte na šipku v řádku Můj seznam a poté pořad nebo film odeberte ťuknutím na ikonu koše mceclip2.png

Historie / Sledovat znovu

Tento seznam vám dává přehled o tom, která videa jste již dosledovali do konce. Můžete tak například snadno přejít k tomuto titulu a pustit si jej znovu, nebo v jeho detailu najít doporučení na další podobné pořady nebo filmy.

Seznam dokoukaných videí se vytváří postupně automaticky tak, jak jednotlivá videa přehráváte do konce. 

Video v seznamu Sledovat znovu zůstane maximálně 14 dní, a to jen pokud:

  • video nedosledujete do konce, 
  • video sami ze seznamu neodeberete,
  • video nezačnete sledovat opět od začátku,

Stažené

Seznam stažených videí najdete jen v mobilní aplikaci prima+. Jak funguje stahování videí do telefonu se můžete dočíst podrobně v tomto článku.

Každé video, které na svém telefonu stáhnete, se v tomto seznamu objeví už při zahájení stahování. Video v seznamu zůstane, dokud video ze zařízení nesmažete, nebo dokud je dostupné v nabídce prima+.

Poznámka: pamatujte, že video, které jste stáhli do zařízení, můžete přehrát pouze na zařízení, na kterém jste si jej stáhli.

 

Byl pro vás tento článek užitečný?

Počet uživatelů, kteří toto označili za užitečné: 28 z 54

Máte další otázky? Odeslat požadavek