Nápověda prima+

Začínáme s prima+

Vítáme vás na prima+! 

Rádi bychom vám zde poskytli nejzákladnější informace potřebné k tomu, abyste mohli začít používat prima+. 

Pokud potřebné informace nenajdete v tomto článku, zkuste se podívat do naší Nápovědy prima+, kde můžete najít mnoho dalších užitečných informací, rad a tipů.

Přihlášení

Otevřete webovou stránku nebo aplikaci prima+ a vyberte možnost Přihlášení, přip. Přihlásit se. 

Zadejte svou e-mailovou adresu, se kterou jste se k prima+ registrovali, a heslo k účtu a potvrďte - jste přihlášeni ke svému účtu prima+ a můžete začít sledovat své oblíbené seriály a filmy.

Pokud při přihlašování dojde k nějakým potížím, přečtěte si postup při řešení problémů v sekci Nemůžu se přihlásit k prima+. Pokud ještě nemáte aplikaci prima+ nainstalovanou na svém zařízení, přejděte do článku Na jakých zařízení je prima+ dostupná.

Registrace nového účtu

Registrace k prima+ je velmi snadná a pro všechny zdarma.

Nejjednodušší je vytvořit si novou registraci na webu primaplus.cz.

Pokud ještě nemáte účet na prima+, pokračujte z přihlašovacího okna odkazem Zaregistrujte se. Ve formuláři vyplňte pár nezbytných údajů, následně potvrďte svou e-mailovou adresu a je to.

Pokud při registraci účtu prima+ dojde k nějakým potížím, přečtěte si postup při řešení problémů v sekci Nemůžu se registrovat k prima+.

Více o registraci na prima+ se dočtete v tomto článku.

Vytvoření profilů

Na prima+ si teď můžete vytvořit profily pro další členy vaší domácnosti. Váš účet může mít až pět profilů bez ohledu na tarif, který si na prima+ zvolíte. Největší výhodou, kterou profily přináší, jsou vlastní doporučení a seznamy rozkoukaných a zhlédnutých videí.

Předplatné podle vašich představ

Na prima+ si můžete vybrat přesně takový tarif, který vám bude vyhovovat.

Můžete volit ze základní nabídky archivu TV kanálů skupiny Prima v základní bezplatné nabídce s tarifem prima+ FREE, se kterou vám neuteče téměř nic z toho, co jsme odvysílali v televizi. 

Pokud chcete svůj divácký zážitek obohatit o exkluzivní předpremiéry nových seriálů Prima ORIGINALS a extra nabídky tuzemské i zahraniční filmové a televizní tvorby, zvolte některý z placených tarifů prima+ LIGHT, nebo prima+ PREMIUM. S tarifem prima+ PREMIUM navíc můžete veškerý nabízený obsah sledovat zcela bez reklam.

Vyhledávání seriálů a filmů

Na prima+ můžete vyhledávat obsah, který vás zajímají, pomocí funkce vyhledávat, nebo procházet nabídku od prima+ na jednotlivých stránkách, jako jsou hlavní stránka, Filmy nebo Seriály

Pokud vás zajímá, co je na prima+ k vidění nového v poslední době, můžete se podívat na stránku Novinky, kde najdete nejnovější přírůstky v nabídce prima+.

Jakmile začnete sledovat filmy a pořady, prima+ vám začne zobrazovat doporučený obsah.

Živé vysílání

V nabídce prima+ najdete živé vysílání všech našich televizních kanálů (vyjma kanálu Prima PLUS), včetně možnosti přehrát od začátku právě přehrávaný pořad, pokud jste k němu přišli později. Živé kanály si můžete přehrát na webu primaplus.cz, v mobilních aplikacích a v aplikacích pro podporované chytré TV.

Správa účtu

Všechny zásadní informace o svém účtu prima+ můžete spravovat v Nastavení účtu.

V záložce Účet najdete informace o účtu, jako e-mailovou adresu, případně jméno a další profilové informace. Na stránce Předplatné zase máte přehled o svém aktuálním tarifu, který si zde můžete kdykoliv změnit. V nabídce Správa profilů zase můžete nastavovat své uživatelské profily.

Přehrávání na různých zařízeních

Pokud máte k dispozici více podporovaných zařízení, můžete se na prima+ dívat, ze kterého zrovna chcete. 

Na prima+ můžete mít bez ohledu na váš aktuální tarif v jeden moment zaregistrovaných až 5 zařízení najednou, přičemž sledovat videa můžete až na 3 zařízeních současně. 

Pokud se chcete dívat na novém nebo jiném zařízení, stačí když se na něm přihlásíte ke svému účtu prima+.

Dívejte se na cestách

Pokud víte, že budete nějakou dobu  offline, můžete si v aplikaci prima+ dočasně stáhnout vybrané pořady do zařízení a ty si pak přehrávat i bez přístupu k internetu. 

Byl pro vás tento článek užitečný?

Počet uživatelů, kteří toto označili za užitečné: 204 z 352

Máte další otázky? Odeslat požadavek