Nápověda prima+

Jak naladit kanály skupiny Prima?

Připomeňte si, jak naladit kompletní nabídku kanálů skupiny Prima rychle a jednoduše. Ať už máte pozemní vysílání, satelitní příjem, či sledujete program prostřednictvím operátora nebo online, níže naleznete postup, jak mít své oblíbené pořady vždy po ruce.

Pozemní (terestrické) vysílání DVB-T2

Všechny naše kanály si můžete v rámci digitálního pozemního vysílání v DVB-T2 (dříve DVB-T) naladit zdarma. Pokud máte novou televizi, která přijímá digitální vysílání, nebo máte u televize set-top box, vyzkoušejte automatické ladění programů v menu své televize.

DVB-T2 vysílání kanálů skupiny Prima je dostupné ve vysílací síti Multiplex 22, který provozuje společnost České radiokomunikace (www.cra.cz).

Jak naladit kanály TV Prima v terestrickém vysílání, co je DVB-T2 a jaké přináší výhody se můžete dočíst v tomto článku.

Satelitní vysílání DVB-S2

Programy TV Prima je možné naladit v družicovém vysílání většiny tuzemských poskytovatelů satelitního příjmu, a to včetně vysílání ve vysokém rozlišení (HD).

V tomto článku se můžete dočíst, co je digitální satelitní vysílání DVB-S2 a co je třeba k přijmu satelitního televizního signálu.

Kanály v nabídce IPTV operátorů

Kanály skupiny Prima jsou zařazeny v nabídce většiny z mnoha českých komerčních TV (IPTV) operátorů.

Pokud chcete využívat pro příjem kanálů Primy služeb operátorů, jako jsou například O2 TV, T-Mobile TV, Vodafone TV, Sledování.TV, či jiné TV operátory, přečtěte si, jak na to.

Online živé vysílání na primaplus.cz

Kanály skupiny Prima můžete také zcela zdarma sledovat online v naší videotéce primaplus.cz, a to jak na webu, tak v mobilní aplikaci prima+ nebo v aplikacích pro chytré TV Samsung, LG nebo Android/Google TV.

Na prima+ najdete kromě živého vysílání kanálů Prima dle aktuálních vysílacích práv včetně možnosti zpětného zhlédnutí vybraných pořadů také desítky seriálů a pořadů z tvorby skupiny Prima  a rozsáhlý archiv pořadů z produkce TV Prima.

Více o prima+ se můžete dočíst v tomto článku.

Příjem ze společné antény (STA)

V bytových domech se dodnes běžně vyskytují společné anténní rozvody pro příjem TV sgnálu (STA). Jako zdroj signálu pro tyto účely může vlastník domu použít pozemní nebo satelitní vysílání.

Pokud pro příjem využíváte společnou televizní anténu a nedaří se vám naše programy naladit, je třeba obrátit se na majitele či správce domu a zjistit, zda, jakým způsobem a na jakých kanálech jsou tyto programy ve společné anténě k dispozici.

Byl pro vás tento článek užitečný?

Počet uživatelů, kteří toto označili za užitečné: 66 z 300

Máte další otázky? Odeslat požadavek