Nápověda prima+

Jaké funkce mi nabízí mobilní aplikace prima+?

Aplikaci prima+ pro vás průběžně vylepšujeme a doplňujeme o nové funkce a zlepšení. Budeme rádi za vaše podněty a připomínky, které nám zanecháte v hodnocení aplikace v App Store, resp. v Google Play, nebo zašlete přes kontaktní formulář.

V nové aplikaci prima+ pro podporovaná zařízení můžete v závislosti na vašem tarifu využívat tyto funkce, které jsme pro vás připravili:

To nejlepší z televizní a filmové tvorby

Nejsledovanější seriály i jejich předpremiéry, oblíbené pořady, dokumenty a pohádky – vyberte si z pestré nabídky. Stáhněte si novou aplikaci prima+ pro svůj mobilní telefon zcela zdarma, jednoduše se zaregistrujte na prima+ a užijte si zábavu kdykoliv a kdekoliv.

Stahování do zařízení

S předplatným prima+ PREMIUM můžete sledovat vybrané filmy a seriály (např. pořady pro děti) v aplikaci prima+ teď už opravdu kdekoliv a kdekoliv - stačí si je stáhnout do aplikace a pak si je pustit kdykoliv i bez připojení na internet. 

Osobní seznamy na jednom místě

Nové epizody oblíbených pořadů, rozkoukaná a dokoukaná videa, nebo videa stažená do vašeho telefonu najdete přehledně na jednom místě v záložce Moje.

mceclip0.png

Předplatné prima+

Své předplatné prima+ můžete naplno využít také v aplikaci pro mobilní telefony. 

V závislosti na svém tarifu můžete

  • sledovat všechny své oblíbené pořady a filmy včetně exkluzivních předpremiér a pořadů z nabídky Prima ORIGINALS,
  • sledovat všechny pořady a filmy nerušeně zcela bez reklam,
  • stáhnout videa do aplikace, takže se budete moct dívat kdykoliv i bez připojení na internet,
  • sledovat videa v nejvyšší dostupné kvalitě,
  • přehrávat videa do TV pomocí Chromecast nebo AirPlay zařízení.

Živé vysílání kanálů skupiny Prima

V aplikaci můžete sledovat živá vysílání televizních stanic Prima, CNN Prima News, Prima ZOOM, Prima COOL, Prima MAX, Prima LOVE, Prima Krimi, Prima SHOW a Prima STAR. Navíc si můžete přehrát pořad, který se již vysílá od jeho začátku. Zůstaňte v obraze!

 

Přehrávání na TV

Máte-li k dispozici podporované zařízení Apple TV nebo Google Chromecast připojené k vašemu TV nebo monitoru, můžete nyní ze svého mobilu přehrávat videa na nich. Přečtěte si, jak můžete využívat mobilní aplikaci ke sledování videí z prima+ na své TV.

Vyhledávání

Pořady a filmy můžete vyhledat poklepáním na lupu v menu v pravém dolním rohu aplikace. Vyhledat můžete pořady, filmy, nebo konkrétní epizody.

Byl pro vás tento článek užitečný?

Počet uživatelů, kteří toto označili za užitečné: 66 z 102

Máte další otázky? Odeslat požadavek