Jak se přihlásím na své chytré TV v HbbTV aplikaci iPrima přes webové stránky iPrima.cz?

Komentáře

Komentáře: 6

 • Avatar
  Dana Krejčířová

  Proč se nemohu podívat na díly seriálu přes červené tlačítko, když už bylo vysíláno včera a dříve jsem se mohla podívat bez přihlášení k nějakému účtu???

  -5
  Akce s komentáři Permanentní odkaz
 • Avatar
  Ludmila M.

  Přihlášení se mi nevede ani náhodou, proč to nejde jenom přes červené tlačítko jako na NOVĚ

  0
  Akce s komentáři Permanentní odkaz
 • Avatar
  Anna Brendlová

  Nechápu, jak je možné že pokaždé se po mne chce abych se přihlásila, přičemž do jisté doby červené tlačítko fungovalo na mé televizi bezchybně a bez otravného opětovného přihlášení. To znamená že moje televize je dostatečně kompatibilní a něco je s vysíláním iprima. Nápověda je zmatená, musela bych si napsat postup při opětovném přihlašování. Protože pokaždé je to způsobem pokus-omyl. Dnes jsem to vzteky vzdala, jelikož nehodlám strávit celý den tím abych mohla zpětně shlédnout včerejší vraždy podle Agathy, že budu neustále zkoušet jestli mně to pustí nebo ne. Zlatá ČT

  A.B.

  0
  Akce s komentáři Permanentní odkaz
 • Avatar
  Marcela Čechová

  Mam ten samý problém jako A.B. poslednich pár dní aplikace vyžaduje neustálé přihlašování, přitom předtím to běželo od vánoc bez problémů a soubory cookies mám povolené

  0
  Akce s komentáři Permanentní odkaz
 • Avatar
  Jitka Lolová

  Hlásím to samé. Od Vánoc vše fungovalo,před pár dny najednou změna. Myslím, že to bylo poté, co proběhla aktualizace některých aplikací.Je to velice otravné. Raději se budu dívat na jiné TV stanice, kde vše běží bez problémů

  0
  Akce s komentáři Permanentní odkaz
 • Avatar
  libor.jinda1

  Dobrý den,

  předně bych chtěl říci, že pracuji v IT, takže o různém přihlašování a ověřování něco vím.

  Registraci pro možnost sledování Vašich programů přes červené tlačítko také mám. Upřímně, dnes jsme se chtěli na jeden podívat, ale nepodařilo se nám to.

  Upřímně, programátora, který toto narhoval bych okamžitě prospustil z firmy. Tohle ovládání dokáže napsat jenom někdo, kdo je možná chytrý, ale pro praxi naprosto nepoužitelný člověk.

  Po zadání adresy z TV se na NB přihlásím a mám zadat kód, který je v QR na obrazovce? Když jsem přihlášen z počítače?

  No dobře, i když bych pominul toto, tak v QR kódu není nic jiného, než již zadaná WEB adresa pořadu. Co se má zadat za kód, aby člověk mohl pořad spustit?????

  Víte řídím poměrně velký tým analytyků, programátorů a testerů, tohle bychom z firmy nikdy ven nepustili. To už je skoro jako vládní aplikace.

   

  S pozdravem

  Libor Jinda

  +420602158535

   

   

  0
  Akce s komentáři Permanentní odkaz

Prosím přihlaste se, abyste mohli napsat komentář.